Вид на Східницю  
   
  Вид з головної вулиці Східниці  на земельну ділянку  
   
  Джерела Нафтусі  25 і 26 в Східниці  
   
  Церква  Св. Петра і Павла в Східниці  
   
  Церква  Св. Петра і Павла в Східниці  
   
  Стежки до  цілющих джерел  в Східниці  
   
  Ринок в Східниці  
   
  Вівці  

 

Східниця   курортна перлина України – це  і гірський курорт Карпат, і бальнеологічний, і зона сільського зеленого туризму, який зараз дуже високо цінують  на теренах високо розвинутих країн з новітніми технологіями.  

    Хто  з нас не хоче бути завжди здоровим? 

    Тут кришталево чисте повітря Карпат,  наповнене ефірними маслами казкових смерек, вдихаєш на повні  груди. Тут дихає кожна клітинка Вашого тіла. А під ногами звиваються протоптані стежини до цілющих джерел під ласкавою назвою  Нафтуся. Сюди їдуть з усіх куточків не тільки бувшого «союзу», а й поляки, чехи , німці. Вони знають, тут вода біологічно більш  концентрована,  чим на їхніх курортах,  отже і   ефективніша. А рахувати гроші вони вміють.

     Найбільше багатство  Східниці– це мінеральна вода Нафтуся.

     Ресурси мінеральної води  Східниці за різними оцінками коливаються від 80-100 кубічних метрів на добу, майже вдвічі переважаючи водні ресурси   Трускавця .

     Унікальність курорту Східниця в тому, що на одній, порівняно невеликій території, зосереджені різні типи лікувальних вод: мінералізовані – типу Нафтуся, з розчинними органічними речовинами в кількості 10-30 мг./л., залізисті мінеральні води з вмістом заліза від 20 до 70 мг./л., унікальні лужні (Східницька содова) мінеральні води типу  Боржомі.  Крім них родовище володіє мінеральними природно-столовими водами.

         Мінеральна вода Нафтуся - місцева Нафтуся біологічно активніше трускавецької, розвідані запаси води також перевищують запаси води в Трускавці.

    Нафтуся не має аналогів у світі. Це, дійсно, вода з унікальними лікувальними властивостями.

      Процентний вміст органічних речовин у водах різних відомих європейських курортів набагато менший, ніж у лікувальній Нафтусі.  Для порівняння  -  декілька цифр.

      Середня густина органічних речовин у мінеральних водах Баден-Бадена - 0,6 г/л., Вісбадена - 1,2 г/л., Бад Кіссінгена - 3,1 г/л., Ціхосінека - 5,7 г/л А середня густина органічних речовин нафтового походження  Нафтусі  - 23,1 г/л.

Але в Нафтусі є одна  особливість :  при контакті з повітрям органічні речовини нафтового походження швидко руйнуються, тому  Нафтусю  слід приймати тільки  безпосередньо на курорті .

     Відчувши на собі чудодійні сили матінки-природи, яку дарує нам Східниця, сюди повертаються знову і знов.

 

   Придбавши землю в Східниці, Ви станете власником частинки цієї неповторної краси, цієї цілющої води. Відкривши бізнес, Ви допоможите іншим відчути велич і красу Карпат,   оновити  здоров'я, і вигідно примножити свій капітал

       

Характеристика  земельної  ділянки в Східниці

 

Контактні телефони  8(067)179-69-91  8(032) 253-77-07 Лариса Федорівна

Написати  листа: lar_isa@ukr.net

 

НОВИНИ

     
 

вересень 2012

 

Курорт Східниця ...

вересень 2012

 

Будинок 12 км від Львова....

   

вересень 2012

 

Продаж 24 га землі...

   

вересень 2012

 

Склад-холодильник...

   

 

 

Погода в Україні

© LIRO.IN.UA  2009  All rights reserved.

 
 

 

     

  Рейтинг@Mail.ru

 

bigmir)net TOP 100

Недвижимость Львов